Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za nadsyłanie odpowiedzi e-mailami, listami, na kartkach pocztowych, a zwycięzcom gratulujemy.

A oto lista nagrodzonych osób:
* nagrodę – regulator temperatury 80TXRX – ufundowaną przez firmę Euroster: otrzymuje T. Sabała z firmy ArtSanit sp. z o.o. z Warki;
* nagrodę  rozdzielacz Trpho czteroobwodowy ufundowany przez firme Finish otrzymuje: K. Suski z Zakładu Instalacji Sanitarnych „Suski K. – Lublin”;
* nagrodę ufundowaną przez firmę Junkers – torbę sportową i poziomicę z laserem – otrzymują: B. Kozielska z Zakopanego i Z. Zieliński z firmy Termosystem z Kędzierzyna-Koźla;
* nagrodę ufundowaną przez firmę KAN – polar z logo firmy – otrzymują:
– P. Szczęsny z firmy P.U. „Inspa” z Łubnic,
– S. Skoczylas z firmy Wod-Kan z Lęborka,
– Z. Krasnodębski z firmy Instalatorstwo Sanitarne i C.O. z Sokołowa Podlaskiego,
– M. Popielarczyk z Zakładu instalacji sanitarnych i centralnego ogrzewania ze Szczecina,
– K. Sojka z firmy „Instalacje Gazowe, Wodne, Kanalizacyjne i CO” z Mysłowic,
* nagrody (narzędzia wielofunkcyjne) ufundowane przez firmy Klimosz i Viadrus otrzymują:
– Z. Ślusarczyk z firmy Eko-Inst z Gubina,
– I. Andrzejowski „Salon Firmowy” z Gdyni,
* nagrody (pakiety gadżetów firmowych) ufundowane przez firmę Nowatech otrzymują:
– P.H.-P. Kam sp. z o.o. z Tomaszowa Mazowieckiego,
– A. Lewicki z Zakładu Instalacji Sanitarnych Centrosan z Siedlec,
* nagrody ufundowane przez firmę Prandelli (ścienny kalendarz autorski i zestaw gadżetów firmowych) otrzymują:
– M. Gumbert z firmy Inside Systemy Grzewcze i Sanitarne z Poznania,
– G. Ramlau z Chojnic,
* nagrody ufundowane przez firmę Purmo otrzymują:
– J. Barszcz z Zakładu Instalacji Sanitarnych z Tarnowa,
– B. Kowolik z firmy Przedsiębiorstwo Nadzoru i Wykonawstwa Robót Sanitarnych „Agawa”, z Popielowa,
* nagrody (plecak z niespodzianką) ufundowane przez firmę SFA Poland otrzymują:
– E. Tokarczyk z Zakładu Robót Instalacyjnych z Bielska-Białej,
– Ł. Opala z firmy Instalatorstwo Sanitarne C.O. i Gaz z Dzierzgonia,
– W. Stefańczyk z firmy Sanit System z Końskowoli,
* nagrody niespodzianki ufundowane przez firmę Uniwersal otrzymują:
– J. Klaman z Biura Technicznego J.K. z Gdańska,
– P. Gładki z firmy Instalprojekt z Opola,
– A. Piotrowski z firmy Pro-instal z Medyni Głogowskiej,
– M. Wróblewski z P.P.H.U. WMW z Ząbek,
– Z. Pałka z Biura Projektowego „Delpor” z Krakowa;
* nagrody ufundowane przez firmę Viessmann otrzymują:
– S. Hoły z P.H.U. Ekoprojekt z Czeladzi – torba podróżna, kalendarz,
– W. Ebenryter z Pracowni Projektowej Instalacji Sanit. i Technolog. z Łodzi – plecak, kalendarz,
– M. Frąszczak z Sangazbud-Bis z Kępna – zegar ścienny, kalendarz,
* nagrody (komplet gadżetów firmowych) ufundowane przez firmę ZMK SAS otrzymują:
– A. Maglecki z Zakładu Handlowo-Usługowego Iwent z Mielca,
– Z. T. Karolczuk z Zakładu Instalatorstwa Sanitarnego Wod. Kan i C.O. z Suwałk,
– P. Marszałek ze Sklepu Wielobranżowego M. Jankowska z Krotoszyna.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

Prenumerata Magazynu Instalatora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są włączone na "zezwalaj na pliki cookie", aby umożliwić najlepszy z możliwych sposób przeglądania. Jeśli w dalszym ciągu chcesz korzystać z tej strony, bez zmiany ustawienia plików cookie lub kliknięciu przycisku "Akceptuję", a następnie użytkownik wyraża zgodę na to.

Zamknij