Akademia Caldoris została powołana do życia w kwietniu 2013 roku. W swojej ofercie posiada programy edukacyjne dla partnerów i klientów zewnętrznych.

Do dnia dzisiejszego w prowadzonych przez nas zajęciach uczestniczyło blisko 1150 osób zainteresowanych odkrywaniem nowych obszarów wiedzy i rozwojem umiejętności związanych z tematyką energii odnawialnej.

Akademia Caldoris 3

Około 200 instalatorów uczestniczyło w warsztatach z zakresu montażu i serwisu kolektorów i systemów fotowoltaicznych. Dzięki naszym szkoleniom ponad 160 z nich zdobyło  uprawnienia elektryczne, a niemal 790 osób zajmujących się sprzedażą podniosło swoje kompetencje z zakresu produktów i umiejętności ,,miękkich”.

Korzystając ze zdobytej przez ten czas wiedzy i doświadczenia, stworzyliśmy dla Państwa kompleksową ofertę specjalistycznych szkoleń. Ich tematyka jest bardzo szeroka i dostosowana do oczekiwań różnych grup docelowych.

Dla naszych partnerów handlowych i  osób zajmujących się sprzedażą proponowanych przez nas rozwiązań przygotowaliśmy kilkupoziomowy proces szkolenia kończący się każdorazowo zdobyciem uznanego na rynku certyfikatu.  Certyfikaty stanowią potwierdzenie zdobycia wiedzy i umiejętności niezbędnych do profesjonalnej obsługi, doradztwa i doboru w zakresie OZE zarówno na rzecz klientów instytucjonalnych jak i  indywidualnych oraz biznesowych.

Akademia Caldoris 4

Nasza oferta szkoleniowa skierowana do instalatorów daje możliwość zarówno odbycia zajęć warsztatowych z montażu wybranych technologii OZE, które odbywają się w specjalnie wyposażonym laboratorium jak również zdobycia uprawnień energetycznych SEP.  Szkolenie obejmuje przygotowanie i przystąpienie do egzaminu państwowego (odbywa się w naszej jednostce szkoleniowej), którego zaliczenie umożliwia samodzielne wykonywanie czynności w zakresie eksploatacji i dozoru przy pracach z urządzeniami elektroenergetycznymi.

Akademia Caldoris 1

Jesteśmy również jednostką akredytowaną z ramienia Urzędu Dozoru Technicznego (nr. Akredytacji: OZE-A/02/00043/15). Spełniamy wszystkie wymagania stawiane organizatorom szkoleń dot. m.in., zaplecza technicznego, systemu organizacji i zarządzania, standardów prowadzenia zajęć, jakości materiałów a także kompetencji kadry oraz przestrzegania zasad BHP. Certyfikat ukończenia szkolenia w naszym laboratorium, umożliwia przystąpienie do egzaminu w UDT i zdobycie uprawnień ,,Certyfikowanego instalatora fotowoltaiki” (Podstawa prawna: ustawa z dnia 20 lutego 2015 r. o odnawialnych źródłach energii (Dz. U. z 2015 r., poz. 478).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są włączone na "zezwalaj na pliki cookie", aby umożliwić najlepszy z możliwych sposób przeglądania. Jeśli w dalszym ciągu chcesz korzystać z tej strony, bez zmiany ustawienia plików cookie lub kliknięciu przycisku "Akceptuję", a następnie użytkownik wyraża zgodę na to.

Zamknij